Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri gibi alanlarda çözüm noktasıdır.

Günümüzde bir binanın, yapının değerini gösteren ürünlerin başında o yapıda kullanılan alüminyum doğrama ve alüminyum ürünler gelmektedir. Hem estetik açıdan çok güzel bir görüntü sağlaması, hem çevreci olması, hem de uzun süreler dayanıklılığını koruması ve dış darbelere karşı büyük oranda kalitesinin koruması sebebiyle çokça tercih edilmekte ve kullanılan yapının değerini arttırmaktadır. 

Alüminyum doğrama, hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. İş yerlerimizin kapı, pencere ve vitrinlerinde, apartman kapı girişleri ve rüzgarlıklarında, ofis bölme ve cam bölme işlerinde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Ferforje, çelik çatı, merdiven korkulukları, balkon korkulukları, bahçe ve çevre panelleri, bina giriş kapıları, bahçe giriş kapıları ve demir doğrama sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Ferforje eski tarihlerden beri uygulanan demire şekil verme biçimidir. Kapılara, pencerelere, balkon, bahçe, çatı veya evlerin iç bölümlerine dekorasyon, güvenlik ve kullanım amacıyla hazırlanan genellikle demirden oluşan ürün gruplarıdır.

Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevreve yaşanacak mekenlar için hizmet vermekteyiz. Ürünlerdeki kalite, işçiliklerdeki estetik ve sağlamlık, zamanında iş teslimi firmamızın temel ilkeleridir.

İmalatını yapmış olduğumuz alüminyum doğramalar hava koşullarına ve korozyona karşı oldukça dayanıklı olup doğal korozyon önleyici kaplaması bulunmaktadır.Uzun yıllar kullanıma uygun olan alüminyum pencereler yaklaşık olarak 40 yıl ömrü olduğu gösterilir.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ UYGULAMA GÖRSELLERİ: