Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri gibi alanlarda çözüm noktasıdır.

Günümüzde bir binanın, yapının değerini gösteren ürünlerin başında o yapıda kullanılan alüminyum doğrama ve alüminyum ürünler gelmektedir. Hem estetik açıdan çok güzel bir görüntü sağlaması, hem çevreci olması, hem de uzun süreler dayanıklılığını koruması ve dış darbelere karşı büyük oranda kalitesinin koruması sebebiyle çokça tercih edilmekte ve kullanılan yapının değerini arttırmaktadır. 

Alüminyum doğrama, hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. İş yerlerimizin kapı, pencere ve vitrinlerinde, apartman kapı girişleri ve rüzgarlıklarında, ofis bölme ve cam bölme işlerinde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz.

İmalatını yapmış olduğumuz alüminyum doğramalar hava koşullarına ve korozyona karşı oldukça dayanıklı olup doğal korozyon önleyici kaplaması bulunmaktadır.Uzun yıllar kullanıma uygun olan alüminyum pencereler yaklaşık olarak 40 yıl ömrü olduğu gösterilir.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ UYGULAMA GÖRSELLERİ: