Alüminyum, tüm iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, rahat uygulanabilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum, her türlü mimari tercihe uygun çeşitli alternatifler sunan ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız pencere doğramaları üretir. Alüminyum pencere sistemleri, iç mekanda ve dış mekanda kullanılmak üzere ayrı ayrı tasarlanır. Kullanılan aksesuarlarla pencerelerde çift eksen açılım elde etmek mümkündür. Ayrıca sürme pencereler de büyük miktarlarda ve üstün kaliteyle hızla imal edilir.

Aksöz Alüminyum Doğrama olarak ısı yalıtımlı ve yalıtımsız seçeneklerle kapı, pencere, sürme doğrama kapı ve pencere sistemleri sunuyoruz. Bu ürünler iç ve dış mekan kullanımına göre ayrı tasarlanıyor.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışını esas alarak tüm müşterilerine vermiş olduğu hizmetleri, tecrübeli personeli ile daha da pekiştirerek, özellikle alüminyum ve pvc kapı pencere sektöründe çok kısa zamanda aranılır bir firma haline gelmiştir.

Alüminyum Kapı ve Pencere Uygulama Görselleri: