AKSÖZ YAPI KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ 

2007 yılında Kış bahçesi ve Kömmerling marka İthal  Pencere üretimine başlayan Aksöz Yapı Sistemleri  kendine özgü tasarımı ve sektördeki uzun yılların verdiği deneyim ile kendini her geçen gün yenilemeye devam etmiştir. Kış Bahçesi,  Pvc Kapı ve Pencere sektöründe Türkiye’nin başarısını en iyi şekilde gösteren Aksöz Yapı Sistemleri uluslararası kalite standartlarındaki üretim teknikleri yapmaktadır.
Firmamız  Kış bahçesi ve Pvc  Pencere üretimi yapmaktadır.Özellikle Kış Bahçesi sistemlerinde sayısız projelere imza atmıştır.Çatı Camlı Sistem Kapalı Çatı-Polikarbonatlı çatı olmak üzere istediğiniz çatı sistemi üretimimizde mevcuttur. Pvc Pencere Sistemlerinde İthal Pvc Pencere ile Grenn line (Kurşunsuz Profil)imalatı yapmaktayız.Bunların yanında Katlanır Cam,Panjur,Garaj Kapısı,Alüminyum kapı Pencere sistemlerinde firmamız tarafından imalatı ne montajı yapılmaktadır.

Misyonumuz:

 Aksöz Yapı firması olarak ilk amacımız; işimizi seven, tecrübeli,bilgili ve eğitimli teknik kadromuzla malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden;  profesyonel uygulama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde işimizin devamlılığının sağlanması, uzun ömürlü, ekonomik, güvenilir, hızlı ve yüksek kaliteli iş teslimi yaparak müşteri memnuniyetini  en üst seviyede tutmak tek hedefimizdir. Firmamızın değişmez prensipleri daima profesyonel hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.